Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
11 postów 60 komentarzy

Anonim

protestANTY - Bądźmy anonimowi - nikt nas nie urobi :)

Wypięli się na Komorowskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Komorowski wypnie się na Marsz Niepodległości?

„Jeśli będzie zgoda, stanę na czele przyszłorocznego wspólnego marszu w Święto Niepodległości" – mówi Gazecie Wyborczej prezydent Bronisław Komorowski.

Nie ma to jak przedwyborczy wizerunek Prezydenta działającego "ponad podziałami", który stanie w przemarszu NAWET z kibicami.

Odpowiedź Roberta Winnickiego, Prezesa Młodzieży Wszechpolskiej, Współorganizatora Marszu Niepodległości:

Panie prezydencie – niepodległość nie jest jedynie historycznym wspomnieniem, a Święto Niepodległości nie zamyka się w pamięci o przodkach – to realna treść, praca na rzecz silnego, niezależnego państwa. To dbałość o tożsamość narodową, o sprawnie zarządzaną administrację, o silną gospodarkę pozostającą w polskich rękach, o polską walutę. To pilnowanie, by państwo polskie zajmowało stanowisko podmiotu, a nie przedmiotu, w stosunkach międzynarodowych.

Powtórzmy – nie tylko forma, a przede wszystkim treść decyduje o realnym wymiarze świętowania niepodległości. Treść, z którą pan i pańska formacja polityczna nie macie nic wspólnego. Musiałby pan zupełnie zmienić prowadzoną przez siebie dotychczas politykę, aby zostać zaproszonym na Marsz. Bez takiej radykalnej zmiany – zgody na pański udział w Marszu Niepodległości 2012 po prostu nie będzie.

Czy w następnym roku możemy spodziewać się wrogiego przejęcia Marszu? 3 konkurencyjne imprezy: Marsz Niepodległości, Kolorowa Niepodległa i Marsz Komorowskości?

Czy Bronisław Komorowski wypnie się na patriotów i zabroni świętowania Dnia Niepodległości*?

 *W sposób inny niż "godny" (dozwolony)

Pozdrawiam debiutując

  

KOMENTARZE

 • @Autor
  "to realna treść, praca na rzecz silnego, niezależnego państwa. To dbałość o tożsamość narodową, o sprawnie zarządzaną administrację, o silną gospodarkę pozostającą w polskich rękach, o polską walutę. To pilnowanie, by państwo polskie zajmowało stanowisko podmiotu, a nie przedmiotu, w stosunkach międzynarodowych."..........
  Taką politykę uprawiał śp Prezydent Lech Kaczyńsli,...Panie Boże,chroń nas dzisiaj przed wrogami państwa i narodu polskiego.............
 • Polecamy także nieco prawdy o .... Komorowskim, miłego czytania:
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=8984&Itemid=4

  Pozdrawiam
 • @
  Uważam tą decyzję za bardzo nierozsądną bo pomimo, że Pan Komorowski wyraźnie zdradza prorosyjskie ciągoty to mimo wszystko jest to człowiek do dogadania się w przeciwieństwie do mega cwanego plemiela. Dlatego odpowiedź uważam za niemądrą bo powinna ona zawierać wyrażenie, że istnieje taka możliwość po okazaniu dobrej woli przez Prezydenta w drodze rozmów dwustronnych. Niestety na czele naszych patriotów stoją ludzie niedoświadczeniu w uprawianiu mądrej polityki. Jestem ciekawa stanowiska Pana Opary w tej kwestii? http://vrota.pl/
 • @vrota.pl
  Jestem przeciw, a to z powodu lekcji jaką narodowi polskiemu dała historia pokazując do czego prowadzi 'dogadywanie' się z 'ludźmi do dogadania się'. Już jeden Okrągły Stół i Magdalenkę mieliśmy z ludźmi pokroju obecnego mieszkańca Belwederu (czy gdzie on tam mieszka). Czy naprawdę chcemy to przerabiać ponownie? Uważam, że mądra polityka to w istocie dogadywanie się, ale primo w ramach wspólnie ustalonych zasad, a duo są pewne granice po przekroczeniu których nie ma możliwości dogadania się, gdyż ZAWSZE skończy się to w ten sam sposób, nie zmieniający tak naprawdę nic.
 • @vrota.pl
  Gajowy jako symbol Niepodległości? Na czele pochodu? Kpisz sobie? Dogadywać, to można się w drobnych sprawach, a w zasadniczych "non possumus"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930